אודות

עו"ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו"ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית. 

משרד עו"ד רוני חרמון שם דגש על שירות אישי, תשומת לב מרבית לכל תיק וייצוג משפטי על הצד הטוב ביותר. עו"ד חרמון עצמו מקפיד ללמוד כל תיק לעומק ולהכיר את כל לקוחות המשרד באופן אישי. כאן תמצאו אוזן קשבת, שירות סביב השעון ומומחיות משפטית ללא תחרות.

קצת על עו"ד רוני חרמון 

בוגר בי"ס בויאר בירושלים, בעל תואר במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר במשפטים מהבינתחומי, עו"ד חרמון הוא איש מקצוע מהמעלה הראשונה. לעו"ד חרמון ניסיון בייצוג החברות הגדולות בארץ, ביניהם ויליפוד, מוצרי דן-חלב, לומיר אחזקות, סייסקון הנדסה ועוד. 

עו"ד רוני חרמון מתמחה בייצוג מאות דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית. נכון להיום יצא בידיו לסייע למאות רבות של דיירים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. בין הפרויקטים של עו"ד חרמון ניתן למנות ייצוג של למעלה מ-200 דיירים בפרויקט תמ"א באשדוד, מעל 300 לקוחות בפרויקט רישום טאבו, ליווי פרויקט ברמת השרון, ייצוג של עשרות לקוחות בפרויקט פינוי בינוי בפתח תקווה ועוד עשרות לקוחות בפרויקט חיזוק מבנים בבת ים, שם התמודד עו"ד חרמון בוועדות הערר העירוניות במטרה להביא לאישור הבנייה. 

מקצועיות מעל הכל

כאשר אתם מגיעים למשרד עו"ד רוני חרמון, אתם יודעים שתקבלו שירות מקצועי והוליסטי על הצד הטוב ביותר. עו"ד חרמון אינו חושש לעמוד מול משרדי עוה"ד הגדולים – ולנצח. 

לקביעת פגישת ייעוץ חינם, השאירו פרטים או התקשרו למספרים הבאים:

077-2316571

03-9653140

עו''ד נדל''ן רוני חרמון
השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן