ליטיגציה אזרחית מסחרית

ליטיגציה אזרחית מסחרית היא הליך משפטי המערב שני צדדים או יותר אשר לפחות אחד מהם (אך במרבית המקרים כולם) הם חברה בע"מ או בעלי שליטה מלאה או חלקית בעסק. תיקי ליטיגציה אזרחית כוללים כמעט כל סוג של מחלוקת שיכולה להתעורר בהקשר העסקי, כולל הפרת חוזה, סכסוכים בשותפות / מיזמים משותפים, תובענות ייצוגיות, פירוק שיתוף, עוולות עסקיות, סכסוכים עסקיים בין שתי חברות, קניין רוחני, הפרת חובת אמון וסוגיות הנוגעות לבעלי מניות בחברה.

משרד עו"ד רוני חרמון מספק שירותי ליטיגציה אזרחית מסחרית, ומתמחה במגוון תחומים ביניהם פירוק שיתוף, עסקאות קומבינציה, ירושת עסק וסכסוכים עסקיים נוספים.

סכסוכים מסחריים וליטיגציה אזרחית מסחרית

סכסוכים מסחריים מסיחים את תשומת ליבם של בעלי חברות מעיסוק במטרת הליבה של עסק, ועלולים לגרום לפגיעה משמעותית בעסק ואפילו להביא לנפילתו.
לעיתים קרובות, נעדיף שלא לברר את הסכסוכים במסגרת בית משפט אלא נמליץ על הליכה לגישור או לבוררות כדי לסיים את הסכסוך במהירות ללא הוצאות משפט גבוהות. במסגרת השירות שלנו נבצע הערכת סיכונים וסיכויים של הליכה לבית משפט למול גישור, ונגדיר את שיטת ההגנה המתאיה לצרכים המשפטיים והעסקיים של הלקוח. יעילות, יצירתיות ושיקול דעת מושלם הם קריטיים לפיתרון מושכל של מחלוקות אלה, בין אם מדובר בתיק בו אתם התובעים ובין אם אתם הנתבעים. עם זאת, לעיתים קרובות אין ברירה אלא לפתור את הבעיות בין הצדדים במסגרת בית המשפט.

תפקידו של ליטגימטור אזרחי – מסחרי

בתור המייצג שלכם בבית המשפט, אנו מקפידים להכיר את הקייס שלכם לפניי ולפנים ולהיות בקיאים בכל פרטי המקרה. אנו מגיעים לבית המשפט עם טיעונים המבוססים על החוק ועל פסיקה קודמת ועם אסטרטגיית הגנה מובנית. הבנת המניעים וההשקפה של כל אחד ממשתתפי ההתדיינות חשובה לקביעת נקודות התורפה של הצד שכנגד ולאיתור נקודות טיעון חזקות שישכנעו את השופט, ולכן אנו מקפידים לנסות לחזות את טיעוני הצד השני ולהתכונן לקראתם. בזכות המאמצים הרבים שאנו משקיעים בעבודת הכנה מוקדמת אנו מצליחים לספק תוצאות עבור הקליינטים שלנו.

ייצוג משפטי על הצד הטוב ביותר

משרד עו"ד ליטיגציה רוני חרמון מספק שירותי ליטגציה עבור יחידים וחברות כבר למעלה מ-20 שנה. רקורד ההצלחה המרשים שלנו מעיד כאלף עדים על ההשקעה, המקצועיות והרצינות שבה אנו מטפלים בכל תיק שמגיע לפתחנו. אצלנו תמצאו אוזן קשבת, זמינות וייצוג משפטי רציני ומעמיק.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן