ליטיגציה מסחרית

אם אתם מחפשים עורך דין ליטיגציה דרוש לכם איש מקצוע מנוסה, כריזמטי ומרשים. ליטיגציה היא אומנות ההופעה בבית משפט. היכולת של עורך הדין להציג נכון את הדברים בבית משפט קריטית להצלחת התהליך. יש שמדמים את עבודת עורך הדין בבית המשפט למופע לכל דבר. על עורך דין ליטיגציה להיות ערוך לשינויים, אתגרים לא צפויים וקלפים שהצג השני שולף מהשרוול בדקה ה-90. חשוב להבהיר שלא כל עורך דין מוסמך הוא עורך דין ליטיגציה כך שאתם נדרשים לבחור בקפידה את הצוות המשפטי שלכם.

מהי ליטיגציה מסחרית?

עורכי דין שמתמחים במסחר עשויים להעביר שנים רבות של פעילות מבלי להופיע מול בית המשפט. על כן, במקרים בהם נדרשת הופעה מול בית משפט עלינו לוודא מראש שבחרנו בעורך דין מתאים. עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בליטיגציה משפטית עם יכולת חשיבה מהירה, אלתור, הופעה מרשימה, ניסוח וראייה של הדברים מנקודת המבט של השופט או עורך הדין הנגדי. עורך דין ליטיגציה מתבקש לקרוא את המפה מחדש מספר פעמים במהלך המשפט ולתכנן בהתאם את קו ההגנה. ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך בהצגה יצירתית של הנתונים על מנת לגרום לראיות לתמוך באינטרסים שלכם.

ליטיגציה מסחרית היא תת תחום בתוך הליטיגציה האזרחית. תיקים של ליטיגציה מסחרית עוסקים לרוב בהיתרי בנייה, מסחר והפצה, דיני תאגידים ועוד. על עו"ד ליטיגציה אזרחית מסחרית  להיות בקיא בחוקים ותקנות בכמה תחומים. תיקים של ליטיגציה אזרחית מסחרית נחשבים למורכבים כך שחשוב לבחור העורך דין בעל יכולות גבוהות.

מתי נדרש עורך דין ליטיגציה?

אם נקלעתם לסכסוך בענף המסחר, עורך דין ליטיגציה מסחרית מגדיל את הסיכויים שלכם לסיים את ההליך כשידכם על העליונה. ניהול של תיקים מסחריים עלול להיגרר על פני מספר שנים כך שכדאי להקדים להתייעץ עם עורך דין, להעריך את הסיכויים, לבחור את שיטת הפעולה ולצאת לדרך. ישנם לא מעט מקרים בהם תיקים בתחום המסחר מועברים אל הליכי גישור או בוררות וגם שם ייצוג של עורך דין עם ניסיון בליטיגציה מהווה יתרון גדול.

משרד עו''ד בוטיק

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו''ד רוני חרמון
עו''ד רוני חרמון

עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו”ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן