ליטיגציה מקרקעין

ניהול עסקאות מקרקעין הוא לא תחום בו אפשר להקל ראש או להתפשר על פחות מהטוב ביותר. עם עורך דין ליטיגציה שמכיר היטב את החוק, את הפסיקה הרלוונטית את אנשי המפתח ואת הסכמי הבסיס, אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהזכויות שלכם מוגנות. עורך דין טוב ניבחן ביכולת שלו להשיג בעבור הלקוחות שלו עסקאות מהירות בתנאים הטובים ביותר. בין אם מדובר בעסקה פשוטה ובין אם מדובר בעסקה מורכבת, עורך דין מומחה ליטיגציה מקרקעין יידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר. עורך דין ליטיגציה מקרקעין מומלץ גם בעבור ליווי בפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית. היתרון הגדול של עו"ד שהינו גם מומחה בליטיגציה במקרקעין, כמו עו"ד רוני חרמון, טמון בעיקר ביכולתו להסתכל בזווית רחבה על מכלול הסוגיות שעומדות על הפרק באופן שימנע ויסכל מראש מוקשים ובעיות שיכולות לצוץ וזאת בצורה שתיטיב איתכם במקרה שיהיה צורך לפנות לבית משפט.

מדוע חשוב לבדוק היטב כל סעיף בהסכם?

הסכמים כתובים וחתומים בתחום המקרקעין מהווים התחייבות לכל דבר. עליכם להבין היטב את המשמעות של כל סעיף ולא למהר לקחת על עצמכם התחייבויות שאנכם מעוניינים או מסוגלים לקיים. עורך דין ליטיגציה שולט בדיני חוזים ויודע כיצד לנסח נכון את ההסכמים בכדי לספק לכם מוצא חוקי ולהגן על הזכויות שלכם בבית המשפט בצורה הטובה ביותר.

איזה עורך דין ליטיגציה מקרקעין כדאי לבחור?

על עורך דין ליטיגציה שמנהל תיקי מקרקעין להיות בראש ובראשונה בקיא בדיני מקרקעין והלכות בית המשפט. עורך הדין נדרש להתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום. ניסיון והיכרות עם אנשי מפתח מהווים יתרון נוסף. עו”ד רוני חרמון מתמחה בדיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וליטיגציה משפטית.  המשרד מטפל בתביעות בגין ליקויי בנייה, איחורים במסירת דירות חדשות מקבלן, תביעות לפינוי של נכסים, פירוק שותפות בתחום המקרקעין, דיירים סרבנים בפרויקטים של תמ"א 38 ועוד.

מה חשוב לדעת על עו"ד ליטיגציה אזרחית מסחרית?

בהעדר רקע משפטי, מונחים משפטיים עלולים להיראות מסובכים ומורכבים. אך בכל זאת עלינו ללמוד להבין אותם באופן בסיסי לפחות. ליטיגציה מתייחסת לאומנות ההופעה באולם בית משפט. לא כל עורכי הדין מיומנים בהופעה בבית משפט ומתמצאים בחוקים ובתקנות. על עורך דין ליטיגציה אזרחית מסחרית להיות בעל כריזמה, יכולת חשיבה מהירה, כושר התנסחות והבעה סוחפת. עליו להיות מסוגל לייצג את הלקוחות שלו בצורה מרשימה, מקצועית ומשכנעת מול בית המשפט. ליטיגציה אזרחית מסחרית עוסקת בכל תחומי החוזים, דיני תאגידים, מסחר ועוד.

משרד עו''ד בוטיק

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו''ד רוני חרמון
עו''ד רוני חרמון

עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו”ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן