עורך דין ונוטריון

רוני חרמון הינו עורך דין ונוטריון בעל ניסיון רב בהגשת שירותים נוטריונים כולל עריכה ואישור צוואות, חתימה על מסמכים נוטריונים,

מהו עורך דין ונוטריון?

נוטריון הוא עורך דין בעל הסמכה מיוחדת לאישור מסמכים משפטיים, אישור הנותן למסמכים תוקף מחייב של פסק דין. כדי לקבל הסמכה כנוטריון על עורך הדין להיות:

  • בעל ניסיון של עשר שנים ומעלה בעריכת דין
  • עם רישיון נוטריון מטעם משרד המשפטים

קבלת רישיון נוטריון מתקבלת לאחר שהוכח כי לעורך הדין הבנה עמוקה בסדרי הדין המקובלים בישראל. לא כל עורך דין המגיש בקשה לקבלת רישיון נוטריון ייענה בחיוב.

שירותי עורך דין נוטריון

עורך דין ונוטריון רוני חרמון מעניק ללקוחותיו מספר רב של שירותים נוטריוניים:

עריכה ואישור צוואה

צוואה נוטריונית מהווה מעצם קיומה ראייה מספיקה בכל סכסוך ירושה. עורך דין ונוטריון רוני חרמון הוא בעל ניסיון רב בעריכה של צוואות ובעל הסמכה לאישרור צוואות. צוואה שנחתמה ע”י עו”ד לצוואות רוני חרמון מתקבלת ללא עוררין כראייה בבית המשפט, וכך מונעת סכסוכי ירושה וחוסר בהירות לגבי תוקף הצוואה. (מומזנים לקרוא על נוהל  לעריכת צוואה נוטוריונית)

אישור מסמכים

חתימתו של עורך דין ונוטריון נותנת משנה תוקף למסמכים שונים כגון תעודת לידה, תואר ועוד. שירות זה ניתן בעיקר לאנשים שעוברים בין מדינות.

אישור הסכמי ממון

הסכם ממון עם חתימה נוטריונית מקבל תוקף של פסק דין, ומאפשר לחותמים להגיע אל החתונה עם וודאות ורוגע לגבי המשך חייהם יחד. ניתן להגיע לעו”ד רוני חרמון עם הסכם ממון כתוב וחתום לצורך אישור נוטריוני.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן