עו"ד ירושות

תחום הירושות הוא תחום רחב היקף הנוגע בדיני ירושה, דיני מקרקעין ודיני משפחה. עו"ד ירושות מספק שירותי ייעוץ, צמצום מיסוי, כתיבת צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה / צו קיום צוואה, ייצוג בסכסוכי ירושה, צמצום מיסים ועוד. 

עו"ד ירושות – מה צריך לדעת?

עו"ד ירושות מתמחה בכל הקשור להעברת זכויות קנייניות מנפטר אל יורשיו. תפקידו הוא לנסח צוואה עפ"י רצונו של המוריש תוך צמצום הסיכון לאי-הבנות ואי-בהירויות בצוואה, לדאוג להוצאה לפועל של הצוואה ולפעול לצמצום המיסוי. אם הנכם מתקרבים לגיל השיבה או שיש ברשותכם רכוש רב (בית בבעלות, חסכונות), מומלץ לכתוב צוואה במהירות האפשרית וזאת על מנת למנוע כאב לב וקשיים משפטיים בקרב היורשים.

למה צמצום מיסוי הוא כל כך חשוב? 

ברור הדבר כי היורש הממוצע שואף לצמצם ככל האפשר את חבות המיסים של יורשיו ולהשאיר בידם רכוש רב ככל הניתן מתוך עזבונו. כדי להגיע למטרה זו, על כותב הצוואה להתייעץ עם עו"ד ירושות מומחה טרם כתיבת הצוואה. עו"ד ירושות יאסוף את כל המידע הרלוונטי אודות רכושו של המוריש ויבנה יחד איתו אסטרטגיית מיסוי המצמצת את חבות המס של יורשיו בכל דרך חוקית אפשרית. 

למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ בנושא שיטות לצמצום מיסוי בהורשה לחצו כאן 

מניעת סכסוכי ירושה בעזרת עו"ד ירושות

לצערנו, סכסוכי ירושה אינם תופעה נדירה כלל ועיקר. בכל שנה, נפטרים אלפי אנשים שלא כתבו צוואה לפני מותם או שצוואתם אינה ברורה או עומדת בסתירה לדברים שנאמרו בע"פ. במקרים רבים, עלולה אי-הבהירות להדרדר לכדי סכסוך ירושה ארוך וממושך במסגרתו נאבקים היורשים להוכיח את זכיותיהם בעיזבון. סכסוכי ירושה נוטים להיות מסובכים למדי משום שמטרת המשפט היא להוכיח דבר בלתי ניתן להוכחה – רצונו וכוונתו של הנפטר לפני מותו. כדי למנוע סכסוכי ירושה, חשוב להקפיד על כתיבת צוואה ברורה באמצעות עו"ד צוואות וירושות, ולהפקיד אותה אצל משרד הרשם לענייני ירושה. 

הפקדת הצוואה אצל הרשם לענייני ירושות

אדם הבוחר להפקיד את צוואתו אצל הרשם לענייני ירושות מבטיח בכך שצוואתו תישמר מפני פגעי הזמן ולא תאבד. ההפקדה מקלה על תהליך מימוש הצוואה לאחר מותו של המוריש. עם זאת, במידה ונכתבה צוואה מאוחרת יותר שלא הופקדה במשרדי הרשם, הצוואה המאוחרת היא הקובעת.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן