עורך דין ירושות וצוואות במרכז

איך בוחרים עורך דין ירושות וצוואות במרכז?

לפעמים נדמה שיש יותר מדי עורכי דין ירושות וצוואות במרכז. אז איך מוצאים את עורך הדין המיוחד ההוא, שייתן לכם יחס טוב ושירות מקצועי, וידרוש מחיר הוגן תמורת שירותיו?

חיפשו איש אשכולות

כאשר אתם מחפשים עורך דין ירושות וצוואות במרכז, בחנו ראשית כל את תחומי ההתמחות שלו. עורך דין ירושות וצוואות צריך להציג מומחיות במגוון תחומים רחב ביניהם דיני ירושה וצוואה, דיני מקרקעין, ליטיגציה וניסוח צוואות. בנוסף, עליו להוכיח ניסיון בעבודה אל מול משרדי הממשלה השונים ביניהם משרד רשם הירושות, וועדות עירוניות והאפוטרופוס הכללי. תחום התמחות רחבה מאפשרת לעורך הדין לספק לכם שירות הוליסטי, גם כאשר התיק שלכם מורכב או מתפתח בצורה לא צפויה.

זמינות ויחס אישי

עורכי דין ירושות וצוואות במרכז מתחלקים לשלושה: כאלו שלעולם לא זמינים, כאלו שזמינים מדי וכאלו שאולי לוקח כמה ימים לקבוע איתם פגישה, אבל יש להם מספיק זמן כדי להתייחס לתיק שלכם בצורה רצינית ומכובדת ולהקדיש לו את הזמן הראוי.

אנשים רבים נוטים ללכת דווקא אל המשרדים הגדולים העמוסים והצפופים מתוך תפיסה שמשרדים עם הרבה לקוחות ועם "שמות גדולים" בראש המשרד כנראה מצדיקים את הפופלריות שלהם באמצעות מתן שירות מצוין ברמה גבוהה. כמה הם יופתעו לדעת שאת מרבית העבודה במשרדים הגדולים עושים דווקא מתמחים? (ה"שמות הגדולים" רק עוברים על העבודה שלהם). נסו לחפש משרד בוטיקי יותר, כזה שאתם מכירים באופן אישי את עורך הדין שעובד אתכם בפועל.

מחיר ושקיפות  

מחיר הוא נושא מאוד טריקי. לכל עורך דין יש את שיטת התמחור שלו המתבססת על סוג השירות שהוא מספק, הניסיון והמומחיות שלו בעניין, סוג החוזה שיש לכם איתו ועוד. ככלל אצבע, שעת ייעוץ עם עורך דין ירושות וצוואות מתחילה ב-500 ש"ח (התרחקו מעורכי דין המציעים שירות בתמחור שעתי נמוך מ-500 ש"ח לשעה) ויכולה להגיע למאות שקלים ואף 1,000 ש"ח+, תלוי במידת המומחיות הנדרשת.

הדבר החשוב ביותר הוא לשים לב שעורך דין צוואות שקוף לגבי מחיר השירות ואופן התמחור שלו. אל תהססו לשלם קצת יותר כדי ללכת לעורך דין מומחה שיטפל בתיק שלכם על הצד הטוב ביותר.

רוני חרמון – עורך דין ירושות וצוואות במרכז 

אם אתם מחפשים עורך דין ירושות וצוואות במרכז, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם לקביעת שיחת ייעוץ חינם.

רוני חרמון הוא גם עו"ד נדל"ן ומתמחה בתחום המקרקעין.

עו''ד נדל''ן רוני חרמון

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו''ד רוני חרמון
עו''ד רוני חרמון

עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו”ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן