עורך דין מקרקעין במרכז

רוני חרמון עורך דין מקרקעין במרכז

משרד רוני חרמון – עורך דין מקרקעין במרכז עם ניסיון רב, מקצוענות והמון סבלנות. אנו מציעים שירותים בנושא התחדשות עירונית, ירושת נדל"ן, מיסוי מקרקעין, העברת מתנה ללא תמורה, רכישת נכסי נדל"ן, מכירת נכסי נדל"ן, ועוד.

משרדנו מספק שירותי ליווי בכל שלבי התהליך, החל משלב בדיקת הנכס / הקונה, משא ומתן על תנאי העסקה, כתיבת חוזה מכר/עבודה/ירושה, העברת בעלות ורישום במשרדי רשות מקרקעי ישראל ורשות המקרקעין. אנו מספקים שירות עורך דין מקרקעין במרכז עבור לקוחות מכל רחבי הארץ.

שירותים משפטיים ושירותי נוטריון – תחת קורת גג אחת

לעיתים קרובות, נדרש שירות נוטריון עבור קיצור תהליכים כגון כתיבת צוואה או הסכם ממון בין בני זוג. עורך דין רוני חרמון הוא נוטריון רשום – כלומר, בעל הסמכה לספק אסמכתא של פסק דין למסמכים משפטיים. היתרון העיקרי בשימוש בשירותי עורך דין מקרקעין במרכז שהוא גם נוטריון נובע מההיכרות שלו עם נושא כתיבת הסכמים שיהיו תקפים בבית משפט, ושירותי נוטריון במחיר מוזל אין-האוס.

כאשר מדובר במסמכים משפטיים בנושא נדל"ן, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול המשפטי הטוב ביותר, ושההסכמים שלכם ייעמדו במבחן בית המשפט – זאת במיוחד כאשר הדבר כרוך בנכסים בשווי מליונים.  

סיפור מקרה "פינוי בינוי" – עורך דין מקרקעין במרכז

בניין מס' 16 ברחוב "הכורמים" בעיר אנונימית שטיפלנו בה היתה מועמדת לעבור תהליך התחדשות יחד עם בניינים 14 ו-18 במסגרת תכנית 'פינוי בינוי'. בבניין 16 היו 10 בעלי דירות: חציים (5) תמכו בשמחה בתהליך הפינוי – בינוי, 2 התנגדו באופן נחרץ, אחד נפטר תוך כדי המשא-ומתן ויורשיו היו עסוקים בתהליכי מימוש ירושה, אחד התגורר בדירה שחציה היתה שייכת לאחיו: אחיו רצה לחתום על הפינוי-בינוי ואילו הוא התנגד, ואחד היה מבוגר לקראת גיל 80 והתהליך גרם לו למצוקה רבה. משרדנו ייצג את הדיירים שתמכו במהלך. 

איך מטפלים במקרה כזה?

השאיפה בסכסוכי התחדשות עירונית היא תמיד להגיע להסכמה רחבה ככל האפשר. במידה ואנו מצליחים להגיע להסכמה של 80% מבעלי הדירות בבניין, ניתן לנקוט בצעדים משפטיים כנגד הדיירים הסרבנים, למעט הדייר המבוגר, שזכותו לחיים שלווים גוברת על זכותם של שאר הדיירים לעבור תהליך פינוי בינוי, כך עפ"י חוק התחדשות עירונית.

אם כן, כדי לבדוק היתכנות לפינוי בינוי חובה ראשית כל להגיע להסכמות עם הדייר המבוגר המוגן בחוק. כמייצגם של הדיירים, נפגשתי עם הדייר כדי להבין את מצוקותיו. לאחר מכן, ייצגתי אותו אל מול חברת היזמות והשגתי לו הבטחה לדירה משלו בבניין סמוך, ללא צורך במעברי דירה מרובים.

לאחר מכן, יצרתי קשר עם האחים שהיו עסוקים במימוש הירושה ולאחר ייעוץ קצר עימי הם הם ביקשו למכור את הדירה ליזם כדי להימנע מתשלום מיסים לאחר סיום השיפוץ. לבסוף, אחד הדיירים הסרבנים הסכים להצטרף להסכם לאחר ששוכנע כי היזם מקצוען, אמיד כלכלית ויציב. לאחר שהגענו ל-80% הסכמה, נשלח מכתב מנומס אך תקיף לשני בעלי הדירות הסרבנים האחרים עם הסבר על האחריות המשפטית הנזיקית המוטלת עליהם במידה ויתברר בבית משפט שסירובם אינו סביר. 

חתימת כלל הדיירים התקבלה חודשים ספורים לאחר שמשרדנו התחיל לייצג אותם. נכון לעכשיו, הבניין נמצא לקראת סוף תהליך קבלת האישורים והדיירים עתידים לצאת לדירותיהם החלופיות בשנה הקרובה. במהלך התהליך אנו מקפידים לשמור ולייצג את זכויות הדיירים בפינוי בינוי על הצד הטוב ביותר.

מוזמנים להתייעץ עם רוני חרמון עורך דין פינוי בינוי, המתמחה בתחום מקרקעין: 088-647331

עו''ד נדל''ן רוני חרמון

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו''ד רוני חרמון
עו''ד רוני חרמון

עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו”ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן