עורך דין פינוי בינוי

אנו מספקים שירותי ליווי ליחידים וקבוצות בתהליך פינוי בינוי. הליווי המקיף שלנו נעשה באמצעות עורך דין פינוי בינוי מנוסה ומתחיל משלב התכנון, התארגנות הדיירים והוועד, חיפוש יזם, מו"מ על תנאי ההסכם וחתימה על חוזה, ייצוג מול הבנק המלווה, מיסוי, טיפול בקידום הליכים בלשכות השונות, הסדרת ערבויות לדיירים מול הבנק המלווה, טיפול בדייר סרבן, ייצוג בוועדות הערר, , שמירה על זכויות הדיירים בפינוי בינוי, ייצוג הדיירים בכל היבטיה של העסקה וליווי הדיירים עד לאכלוס מלא ורישום הדירות בטאבו.

מה זה פינוי בינוי?

פינוי בינוי הוא תוכנית התחדשות עירונית במסגרתה נערכת תכנית בנייה חדשה לגוש בניינים או שכונה שלמה, ולא לבניין יחיד כמקובל בתמ"א 38. במסגרת פינוי בינוי העירייה יכולה לדרוש בנייה נוספת כגון סלילת כבישים, חניות, גנים, בתי ספר ועוד. הבניינים נבנים בהתאם לתכנית המתאר החדשה וכל דייר מקבל זכויות במגרשים בהתאם להסכם שנקבע במו"מ.

פינוי בינוי הוא תהליך המסייע להעלות את ערך הדירה באופן משמעותי, אך בשל מורכבתו עלול התהליך להימשך שנים רבות. עורך דין פינוי- בינוי מומחה לצידכם יעזור לכם לעבור את כל המשוכות בדרך לחלום הדירה החדשה.

למה צריך עורך דין פינוי בינוי?

עו"ד פינוי בינוי הוא אחד הדמויות החשובות ביותר בתהליך. הוא מספק ליווי הוליסטי ובעל היכרות רבה עם סבך החוקים המאפיין את עולם ההתחדשות העירונית. בנוסף, הוא מכיר את הפרויקט מכל צדדיו ותפקידו לייצג את הדיירים בפני לשכות העירייה, ועדות הערר, ועדות תכנון ובנייה, קבלן הבנייה ועוד. 

דייר סרבן

דיירים סרבנים הינם דיירי מיעוט שמסיבה כזו או אחרת מסרבים לחתום על הסכם פינוי-בינוי. במרבית המקרים, סיבת הסירוב היא כדי לסחוט הטבות נוספות מקבלן הבנייה על חשבון שאר הדיירים. 

אם אתם מתמודדים עם דיירים סרבנים, עורך דין פינוי בינוי מנוסה לצידכם יעזור לכם להגיש תביעת נזיקין כנגד הסרבנים על מנת לקטוע את ההתנגדות שלהם במהירות האפשרית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן