עורך דין קניית דירה מקבלן

חסכתם מספיק, השוויתם עיריות, גנים ובתי ספר ועכשיו אתם רוצים לבחור עורך דין קניית דירה מקבלן לפני שתגיעו לשלב הסופי והמרגש של קניית דירה.

קניית דירה היא תהליך מורכב וייתכן שאתם מבולבלים או חוששים מהצפוי לכם בתהליך. אם כן, הגעתם למקום הנכון. בכתבה הבאה תמצאו את כל המידע שאתם צריכים אודות בחירת עורך דין:

אל תתחילו ללא עורך דין קניית דירה מקבלן

ייתכן ובשלב זה, אתם מעוניינים ליצור קשר עם קבלן ולהתחיל בהליכי הרכישה. אתם בטוחים שכאשר יגיע הרגע, אתם כבר תדעו שהגיע הזמן ליצור קשר עם עורך דין קניית דירה מקבלן ומי יודע, אולי קבלן הבנייה יספק עבורכם עורך דין ולא תצטרכו לטפל בעניין בעצמכם. 

כמשרד עורכי דין בעל ניסיון רב בליווי זוגות בתהליך קניית דירה, אנו יכולים להעיד בבירור שפנייה לעורך דין היא הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות לפני קניית דירה. עורך דין מומחה לדיני נדל”ן יסייע לכם לבחון את חוקיות הפרויקט בו אתם מעוניינים, את הבטוחות המוצעות, וייצג אתכם במשא ומתן על מחיר ותנאי הרכישה של הבית החדש. עורך דין מומחה לדיני נדל”ן יכול לסייע לכם להימנע ממהמורות כגון: תאריך מסירה לא מוגדר, בטוחות חסרות, קבלן מפוקפק ופרויקטים בעייתיים עם בעיות בבעלות על הקרקע (ראה ערך ענבל אור)

קחו בחשבון את כלל העלויות

נתקלנו לא פעם ולא פעמיים ברוכשי דירות שאינם יודעים כיצד לחשב את המחיר הסופי של רכישת הדירה כולל הוצאות תיווך, עורך דין קניית דירה מקבלן, שמאי, הובלה וכו’. זוהי טעות מסוכנת מאוד שיכולה להוביל לחישובים מוטעים ולקניית דירה במחיר שהוא מעבר ליכולת הכלכלית שלכם. הוסיפו לפחות 5% למחיר הדירה ושימו לה שיש לכם מספיק בשביל לעבור את התקופה הזאת בשלום.

אל תקחו קיצורי דרך והיעזרו בעורך דין קניית דירה מקבלן

אל תנסו להתחכם עם המערכת. ויתור על שמאי או עו”ד יכול לעלות לכם במחיר יקר מאוד. לעולם אל תשתמשו בשירותי עורך הדין של הקבלן (אם אתם לא משלמים לו, הוא לא מייצג אתכם) והתייעצו עם כמה שיותר חברים, קרובי משפחה ואנשי מקצוע לפני כל צעד בדרך לחלום הדירה.

מוזמנים לקרוא על קניית דירה מקבלן על הנייר

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן