רכישת דירה מקבלן

קניית דירה חדשה למטרת מגורים או להשקעה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. באופן טבעי אתם חוששים מעט, מתלבטים ולא סומכים בעיניים עצומות על ההתחייבויות של הקבלן ועורכי הדין שלו. רכישת דירה מקבלן מאפשרת לכם לקבל לידכם דירה חדשה עם תשתיות חדשות ועיצוב שתואם את טעמכם האישי. הכול מסכימים שרכישת דירה חדשה עדיפה על פני רכישת דירה יד שנייה. כל עוד מנהלים נכון את התהליך בליווי עו"ד נדל"ן מטעמכם הזכויות שלכם שמורות ותמורה מלאה תתקבל בעד כספכם.

שואלים את השאלות הנכונות

רכישת דירה מקבלן מחייבת אתכם במעורבות פעילה בתהליך. עליכם להקפיד להבין את כל הסעיפים בהסכם, לבדוק את לוח הזמנים ולדעת מה בדיוק קורה במידה ואחד הצדדים אינו עומד בהתחייבויות שלו. ההליך צפוי להיות מורכב כך שכדאי לכם להיות מיוצגים על ידי עו"ד נדל"ן מנוסה. קבלנים נוטים להתנהל בצורה מקצועית יותר כאשר הם יודעים שיש בתמונה עורך דין שיודע לשאול את השאלות הנכונות ושם לב לפרטים הקטנים. עו"ד רוני חרמון יודע להגן על האינטרסים שלכם ולפעול למיצוי מלא של כל הזכויות שלכם כולל פיצוי כספי משמעותי במצב של עיכוב במסירת הדירה.

הכנות לקראת רכישת דירה מקבלן

זהו השלב בו אתם בוחנים היטב את כל הפרטים של הפרויקט, הבניין, הדירה, העסקה, הקבלן והיזם. עליכם לבצע הערכה מושכלת ולוודא שהעסקה אכן תואמת את הצרכים שלכם ואינו כוללת סעיפים לא חוקיים. גם בשלבים התחלתיים מאוד עליכם להקפיד שלא לחתום על כל התחייבות מבלי להעביר תחילה את הדברים לבדיקת עורך דין מטעמכם. רכישת דירה מקבלן על הנייר מחייבת. אל תחתמו על "זיכרון דברים" או "טופס בקשת רכישה" מבלי להיות בטוחים ב-100% שזוהי העסקה הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

מתי נפנה אל עורך דין קניית דירה מקבלן?

כל התקשרות חוזית שלא נדבקה תחילה על ידי עורך דין קניית דירה מקבלן מטעמכם עלולה להתגלות כסיוט גדול והפסד כספי. אל תיכנעו ללחצים שמפעילים אנשי המכירות וגם כאשר הם טוענים שאם לא תסגרו עסקה עכשיו הם ימכרו את הדירה האחרונה בפרויקט למישהו אחר, אל תמהרו לחתום על כל מסמך מבלי להתייעץ עם עורך דין.

משרד עו''ד בוטיק

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עו''ד רוני חרמון
עו''ד רוני חרמון

עו”ד רוני חרמון הוא עורך דין מנוסה בעל ותק של למעלה מ-20 שנה. תחומי ההתמחות של עו”ד חרמון כוללים דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, צוואות וירושות וליטיגציה משפטית.

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם
Call Now Button דילוג לתוכן